piątek, 13 września 2013

What's up? Friday, czyli co lubię w piątki (1)Rozpoczynam serię piątkowych postów! Wpisów z przymrużeniem oka. W piątki będzie na luzie, będzie o tym co przykuło moja uwagę w danym tygodniu, co mi się spodobało, co ciekawego znalazłam w internecie. Będzie o książkach które czytam , o plotkach które mnie rozbawiły, o ćwiczeniach, którymi wykańczam się na siłowni, o przypisach które chcę wypróbować. Czyli piątki będą o wszystkim i o niczym! Mam nadzieje, że ten format Wam się spodoba i zagości na moim blogu na stałe!
To zaczynamy....


1. Książka, którą ostatnio czytam to ,,Życie w Słoiku'', Jacka Mayera. Książka o bohaterce holokaustu, której historię po wielu latach zapomnienia odkryła grupa amerykańskich uczennic. Poruszającą, wzruszająca opowieść , która wciąga czytelnika od pierwszego rozdziału.

2. Mój ulubiony napój w tym tygodniu - czeskie piwo Kozel, ciemne i karmelowe. Spędziłam ten weekend w Pradze, i ów napitek najbardziej mi smakował po długim dniu zwiedzania!


3. Przepis, który dodaję do zakładek - Zupa ze słodkich ziemniaków i chorizo. Planuję jednak zamienić ziemniaki na dynię, bo widziałam już pierwsze dynie w sklepach! Bardzo jesienne, rozgrzewające klimaty. Link do przepisu tutaj . Przepis Jamiego Olivera, zdjęcie z bloga http://karmelowy.pl/
4. A na koniec, ulubione gify, czyli jak mi minął tydzień!

Kiedy w Pradze, kelner stawiał przede mną talerz z knedlikami to....

Kiedy moja przyjaciółka oznjamiła mi, że nie lubi piwa i nawet w Pradze pić piwa nie będzie......


 photo tYfaaA8_zps7ad27c0f.gifPo całym dniu zwiedzania, gdy tylko wchodziłam do hotelu...


 photo tumblr_moownkcNI41r3gb3zo1_250_zpsbd731c58.gif


Gdy po długim weekendzie spędzonym w Pradze musiałam znów pójść do pracy....


 photo polar-bear-dragging-himself-around_zps3a047ccf.gifW tym tygodniu na siłowni, gdy spalałam te wszystkie piwa i knedliczki....


 photo walrus-workout_zpsfbd24e0c.gifTo wszystko na dziś....życzę Wam super weekendu!

xx

A.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się opinią lub prześlij zapytanie!